O nas – Wesela w Słomnikach

O nas

Kilka słów o naszej firmie i o tym czym się zajmujemy.

Dom Weselny - Family Party

Jesteśmy rodzinną firmą od dawna związaną z branżą gastronomiczną i eventową. Od 2000 roku prowadzimy naszą restaurację przy trasie Kraków - Warszawa w miejscowości Słomniki. Posiadamy w naszym lokalu bardzo dużą przestrzeń imprezowa na jednym poziomie z bezpośrednim wyjściem na ogrodzony, cichy i bardzo urokliwy ogród z oczkiem wodnym oraz podświetlane romantyczne patio. Nasza Sala Weselna jest w stanie komfortowo pomieścić nawet 180 osób. Oprócz dużej sali weselnej posiadamy również mniejszą przytulną i ciepłą salkę w której na co dzień prowadzimy restaurację, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie żeby zorganizować w niej przyjęcie w mniejszym gronie.

Niepowtarzalny klimat

To co wyróżnia naszą restaurację i salę weselną to niepowtarzalny klimat i panujący nastrój. Cały obiekt powstał z natchnienia, ciężkiej pracy i wielkiego zamiłowania do natury całej naszej rodziny. Posadzka w pełni wykonana jest z prawdziwych kamieni, bardzo dużo jest u nas drewna i naturalnych kolorów. Bezpośrednio z sali tanecznej mogą Państwo wyjść na romantyczne, oświetlone patio oraz na klimatyczny ogród z oczkiem wodnym. Natomiast sama sala taneczna posiada ściany wykonane z pięknego, naturalnego i nieobrobionego kamienia, której to uroku nie sposób przekazać słowami, ją po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy – do czego gorąco Państwa zachęcamy.

Dobra lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani na terenie miasta Słomniki przy samej trasie E7 Kraków - Warszawa. Jadąc z Krakowa od razu po wjechaniu w granice miasta Słomniki po lewej stronie znajduje się stacja paliw BP (dawniej ARGE) przy której to właśnie zlokalizowana jest nasza Sala Weselna i Restauracja. Posiadamy własny parking na który można wjechać bezpośrednio z drogi E7.

Wieloletnie doświadczenie

Od 2000 roku prowadzimy restaurację i zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych i eventów dla firm i osób prywatnych. Przez prawie 20 lat prowadzenia działalności zebraliśmy bardzo dużo doświadczenia lecz nadal z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań na życzenie naszych klientów. Bez względu na to jakiego podjęliśmy się zorganizowania przyjęcia, zawsze przyświeca nam jeden cel - aby klienci którzy nam zaufali wyszli w pełni zadowoleni!

Profesjonalizm i zaangażowanie

Wszystko czym się zajmowaliśmy od początku istnienia naszej firmy robimy z pełnym zaangażowaniem. Doświadczenie które zebraliśmy przez wszystkie lata funkcjonowania pozwala nam wykonywać wszystkie nasze usługi z największym profesjonalizmem i na coraz to wyższym poziomie - co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Nasza Restauracja w Słomnikach Nasz Zajazd w Słomnikach nocą Sala restauracyjna i na małe przyjęcia Nasze głowna Sala Weselna Ogród z oczkiem wodnym

kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Posiadamy wolne terminy w roku 2021.