Wesela – Wesela w Słomnikach
Nowożeńcy

Wesela

Drodzy Państwo !

Chcecie aby Wasz ślub oraz wesele było wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem? Szukacie lokalu, w którym przyjęcie weselne spełniłoby  oczekiwania Wasze oraz Waszych gości? Nasza sala weselna w Słomnikach to doskonały wybór.

Dom Weselny posiada dwie sale: biesiadną oraz taneczną, które znajdują się na jednym poziomie. Z dużej – odnowionej w 2019 roku – sali biesiadnej mieszczącej do 180 osób jest przejście do pięknej, kamiennej sali balowej,  gdzie z powodzeniem odbędzie się Wasz pierwszy taniec, a zaproszeni goście weselni będą bawić się  do białego rana. Z Sali tej  przez przeszklone ściany rozpościera się widok na kameralny, cichy i bardzo klimatyczny ogród z oczkiem wodnym. Dodatkowo z sali balowej i sali biesiadnej jest wyjście na romantyczne, podświetlone patio.

Na sukces uroczystości weselnej pracuje szef kuchni oraz profesjonalny zespół kelnerski. Właściciele oraz pracownicy naszego Domu Weselnego dołożą wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom i aby Wasza uczta weselna dla wszystkich była niezapomnianym przeżyciem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Wieloletnie doświadczenie w branży eventowej

Urokliwy i klimatyczny ogród z oczkiem wodnym

Atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości

Parking przy obiekcie

Klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok

Projektor multimedialny do wykorzystania

Nasz lokal

Kilka słów o naszym lokalu i salach

Czytaj więcej
Nasza sala weselna w Słomnikach

kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Posiadamy wolne terminy w roku 2021.

Przyjęcia okolicznościowe

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą organizacji przyjęć okolicznościowych i eventów